Wiosenne porządki w twojej spiżarni

0
Wiosenne porządki w twojej spiżarni

       Tak jak pisaliśmy na naszym Instagramie (Serdecznie polecamy zaobserwowanie naszego profilu można to zrobić tutaj, trafia tam wiele fantastycznych zdjęć i inspiracji), proponujemy dziś zaznajomienie się z oferta pojemników GastroMax do przechowywania żywności. Które pozwolą nam zapanować nad chaosem w szafkach i szufladach.

Zacznijmy od tego dlaczego warto wybrać pojemniki GastroMax ponad standardowe opakowania w jakich żywność jest dostarczana? Wiele produktów sypkich jest w przechowywana w kartonowych opakowaniach a zawartość jest zwykle w perforowanym foliowym worku, nie daje to nam gwarancji że nasze zapasy pozostaną suche.

 

Mole spożywcze lubują się w przegryzaniu kartonowych opakowań a ciemne zakamarki spiżarni są bardzo sprzyjającym miejscem aby zostać tam na dłużej. Zwijanie opakowań gumkami recepturkami nie jest również idealnym rozwiązaniem nie wspominając że związana paczka fasoli nie jest czymś co chcemy zostawić na widoku w naszej nowoczesnej kuchni.

 

 

       Dlaczego właśnie pojemniki GastroMax? Są pojemnikami klasy super-premium w rozsądnej cenie. Gdzie pojemniki innych producentów nie zawsze spełniają kryteria towaru wysokiej klasy przy cenie która pozostawia wiele do życzenia.

 

Pojemniki Gastromax produkowane przez Fińską firmę Orthex wyróżniają się na tle konkurencji swoim ciekawym skandynawskim design’em, wysoką jakością wykorzystanych materiałów z zachowaniem surowych norm dotyczących produkcji dóbr oraz normy ISSC (Międzynarodowego zrównoważenia i emisji węgla). Produkowane są w Finlandii w fabryce w Lohja.

 

Funkcjonalność w każdej przestrzeni  kuchennej pozostaje niezmienna niezależnie od tego czy ustawimy je na  półce, w szafce typy cargo lub przy szczycie blatu.  Transparentne boki oraz okienko w pokrywie pozwala na szybką kontrole zapasów i łatwe odnalezienie konkretnego produktu.

 

 

       Kolejną zaletą pojemników Gastromax jest ich unikatowa budowa, zwykle pojemniki na suchą żywność wyposażone są w uszczelkę pod pokrywą. Co stanie się jeśli przy myciu zgubimy uszczelkę? Albo jej ponowne umieszczenie pokrywie będzie problemem? Inżynierowie z Orthex’a postanowili inaczej podejść do tego aby uzyskać maksymalną szczelność eliminując problemy pojedynczych elementów.

 

Cała pokrywa jest wykonana z materiału o wysokiej elastyczności który bardzo dobrze zachowuje nadaną mu formę i zapewnia wysoką szczelność. Sama pokrywa staje się uszczelką eliminując problemy z mikro nieszczelnościami pomiędzy dodatkowymi elementami.

 

Pamiętajmy że ważny jest sposób w jaki układamy nasze pojemniki, GastroMax posiada zestaw „wpustów” w pokrywach i „ząbków” w korpusach dający pewność że wszystko pozostanie na miejscu. Pojemniki są dostępne w 4 rozmiarach 0,8L / 1,6L / 2,25L / 3,5L a cały system pojemników jest modularny .Ułatwia to ułożenie pojemników na sobie i maksymalizacje dostępnej przestrzeni.

Podczas przygotowania tego wpisu przeglądając materiały udostępnione przez producenta okazało się że pojemniki GastoMax można podpisać markerami akrylowymi, które są zmywalne.

 

 

       Możemy tam zamieścić dowolną informacje: datę przydatności do spożycia, zawartość (nigdy już nie pomylimy cukru z solą) czy instrukcję przygotowania zawartości pojemnika. Pojemniki są przystosowane do mycia w zmywarce co pozwala na łatwą i szybką zmianę zawartości.


Przedstawione dzisiaj produkty można nabyć w naszym sklepie internetowym Centurion24.pl pod tym linkiem lub przejść bezpośrednio do kategorii Pojemniki na żywność>Na Sypkie > GastroMax.

Do przeczytania w następnym wpisie :) 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl