Świąteczne wypieki z Orthex

0
Świąteczne wypieki z Orthex

Zima na dobre zagościła za naszymi oknami przykrywając białym puchem całą okolicę. Boże narodzenie a co za tym idzie czas świątecznych przygotowań zaraz ruszy pełną parą a to dobra okazja aby uzupełnić lub wymienić wykrawacze i foremki do ciastek czy zaopatrzyć kuchnię w inne przydatne akcesoria .

Mimo że w obecnych czasach znajdziemy na rynku duży wybór akcesoriów i form do ciastek bardzo często są to produkty które nie spełniają norm jakościowych nie wspominając o dopuszczeniu do  kontaktu z żywnością.

W naszej ofercie można znaleźć wykrawacze wykonane ze stali nierdzewnej wysokiej jakości wyprodukowane w Szwecji. Ich ostre krawędzie pozwolą również na wycinanie z wędlin i twardego sera pozwalając na ozdobienie każdego posiłku. Przystosowanie do mycia w zmywarce skraca czas sprzątania. Doskonale poradzą sobie również przy wycinaniu ozdób z gliny.

Od kilku lat coraz większą popularnością cieszy się pieczenie i dekorowanie domku z piernika, jest to aktywność w jaką możemy zaangażować nie tylko dzieci ale i pozostałych domowników. Specjalnie na takie okazje powstał szablon „Domek” 3D . Wystarczy tylko odbić go dwa razy na rozwałkowanym cieście i upiec. Całość po ostudzeniu jest bardzo prosta do złożenia a konstrukcję łatwo skleimy lukrem cukierniczym. Tak otrzymany budynek możemy udekorować w dowolny sposób ale szczególnie polecamy użycie drugiego wykrawacza z serii 3D „Drzewko” który pozwoli na stworzenie przyjemnej świątecznej aranżacji.

Przy przygotowaniu ciast oraz innych wypieków niezwykle ważne są miarki oraz dzbanki kuchenne z dobrze widocznymi przedziałkami. Dzięki dużemu wachlarzowi rozmiarów możemy dopasować odpowiedni rozmiar dzbanka do naszych potrzeb a przemyślana konstrukcja pozwala na umieszczenie nieużywanych elementów jeden w drugim aby zaoszczędzić miejsce w szafce.
Materiał jest tworzywem najwyższej jakości produkowanym na terenie UE oraz poddawanym rygorystycznym testom. Wytrzymuje temperaturę do 90 stopni Celsjusza a całość jest przystosowana do mycia w zmywarce.


Miarki pozwalają na precyzyjne odmierzenie kłopotliwych składników. W naszym sklepie znajdziecie dwa zestawy jeden o wielkości 1/5/15/50/100 ml osadzony na długich trzonkach który świetnie sprawdzi się w przypadku słoików i dużych pudełek wykonany z tworzywa sztucznego wysokiej jakości oraz drugi w wymiarze  5/15/50/ 100 ml wykonany ze stali nierdzewnej na krótszych trzonkach.

Jesteśmy przekonani że przedstawione przez nas produkty ułatwią świąteczne przygotowania w kuchni oraz w trakcie całego roku.

Zapraszamy do naszego sklepu gdzie znajdziecie wszystkie zaprezentowane produkty:

- Wykrawacze i foremki do ciasta

- Szablony 3D 

- Dzbanki 

- Miarki 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl