Pomocnicy w kuchni

0
Pomocnicy w kuchni


Witajcie po dłuższej przerwie, jak nastroje po majówce?

Wiele osób odwiedzających nasz sklep często pyta „Jakie akcesoria kuchenne są godne polecenia?” lub „Czy warto w ogóle wyposażać kuchnię w dodatkowe akcesoria kuchenne?”

Obydwa pytania bardzo dobrze pokazują jak w naszej percepcji nie zmieniło się podejście do przyrządzania posiłków. Wiele osób ze starszych pokoleń ciągłe stoi murem za zdaniem "Po co mi dodatkowa rzecz w kuchni skoro mogę to zrobić nożem?"

 

Lubimy wygodę i świadomość  że daną prace wykonamy szybciej z takim samym jeśli nie lepszym rezultatem.

Śledzący nasz blog regularnie wiedzą że od kilku tygodni skupiamy się na produktach skandynawskiej firmy Orthex. Jej wyroby obejmują także akcesoria kuchenne. Ich wykonanie stoi na bardzo wysokim poziomie a innowacyjność zaskakuje przy codziennym użytkowaniu.

Dziś zaprezentujemy klika z naszych flagowych produktów z serii GastroMax.

 

 

Zacznijmy od tarki dwustronnej – posiada dwie strony do odpowiednio o większych i mniejszych oczkach. Obydwie powierzchnie ścierne są bardzo ostrze i świetnie radzą sobie z warzywami korzeniowymi, orzechami i twardymi serami. Można ja rozstawić w formie listery „A” lub rozłożyć aby ustawić ją bezpośrednio na płaskiej powierzchni, ustawić nad garnkiem lub pojemnikiem. Możliwość rozłożenia ułatwia utrzymanie w czystości, a ponowne złożenie w całość sprawia że jest łatwa do przechowywania i zajmuje mało miejsca w szafce bądź szufladzie.

 

 

Nawet tak niepozorne przedmioty jak krajalnica zawierają element innowacji. Jej kompaktowy wymiar mieści w sobie dwa zestawy ostrzy pozwalające na ciecie w plastry i ćwiartki. Jajka, małe owoce, mozzarella czy grzyby nie stanowią dla niej problemu, a małe rozmiary ułatwiają przechowywanie.

 

 

 

Wyciskacz do czosnku jest nieodzownym narzędziem w każdej kuchni. Ale problematyczną jest kwestia utrzymania czystości. W przypadku zwykłego wyciskacza oczyszczenie otworów jest mozolnym procesem przy którym najczęściej towarzyszy nam wykałaczka. Wyciskacz GastroMax posiada zestaw wypustek które idealnie wpasowują się w otwory wyciskacza pozwalając na łatwe i szybkie czyszczenie.

 

 

Teraz coś dla wszystkich którzy chcieliby zaimponować w kuchni wyglądem swoich dań ale nie koniecznie posiadają dostatecznie dużo umiejętności i cierpliwości. Temperówka do warzyw w stylu Julienne jest rozwiązaniem właśnie dla nich. Zestaw 2 ostrzy pozwala na dostosowanie grubości ciętych warzyw a popychacz wyposażony w kolce osłoni nasze palce i utrzyma w ryzach cięte produkty.

 

Odpowiadając na pytania z początku wpisu tak  warto wyposażać swoją kuchnię Pamiętajcie że wszystkie dzisiejsze produkty z serii GastroMax oraz wiele więcej ciekawych skandynawskich rozwiązań do kuchni możecie znaleźć w naszym sklepie pod tym linkiem.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl