Organizacja przestrzeni z systemem SmartStore

0
Organizacja przestrzeni z systemem SmartStore

       Witajcie w całkowicie nowej odsłonie sklepu Centurion24.pl! 

Przy sprzyjającej nam wiosennej aurze warto zastanowić się nad tym jak organizujemy przestrzeń w naszym domu.

Czas zacząć wiosenne porządki z czymś nowym

Z wielką przyjemnością pragniemy Państwu zaprezentować nowy rodzaj rozwiązań organizacji przestrzeni w każdym domu, dostępne od dziś w naszym sklepie. SmartStore Compact jest Skandynawskim rozwiązaniem pozwalającym uzyskać schludne i przejrzyste wnętrza przy zachowaniu fińskiego minimalizmu i maksymalnego poczucia estetyki. Seria Compact to wiele rozwiązań które oferuje jeden pojemnik.

Firma Orthex określiła swoje zadanie jasno, niezłomne dążenie do jakości, gdzie liczy się każdy detal. Każda cecha zawarta w produkcie ma określony cel a prawdziwa innowacja jest mierzona jak dobrze odpowiada na problemy współczesnego konsumenta.

Skandynawska szkoła projektowania jest częścią dziedzictwa SmartStore, tak jak polityka akceptowania tylko bezpiecznych i surowych materiałów do produkcji. Ciągłe dążenie do doskonałości zaowocowało w produkty które wytrzymały próbę czasu. W idei systemu SmartStore mieści się przekonanie że optymalne przechowywanie jest równoważne z wewnętrznym spokojem. Przekonanie że wszystko jest na swoim miejscu, każdego dnia, kiedy tego potrzebujemy.

 

 

       Pierwsze pytanie które może się nasunąć to jak rozumieć zdanie „Wiele rozwiązań jeden pojemnik”? SmartStore można uznać za tzw. Komplety system zarządzania przestrzenią w całym domu, każdy pojemnik może spełniać wiele funkcji bez względu na to gdzie go położymy i w jakim charakterze będziemy go używać.

Ze względu na użyte materiały nie tylko fantastycznie prezentują się na półkach czy szafkach ale również doskonale sprawdzą się w lodówce. Są to produkty w klasie super-premium, materiały jakie zostały przy nich użyte oraz sposób produkcji spełnia bardzo wyśrubowane normy, miedzy innymi te do kontaktu z żywnością czy normę ISSC (Międzynarodowego zrównoważenia i emisji węgla).

Pamiętajmy że użycie pojemników do lodówki zabezpiecza ją przed dodatkowym zabrudzeniem a co za tym idzie ułatwia i ogranicza jej czyszczenie. Nasze półki są zawsze czyste bez względu na to co chcemy umieścić w pojemnikach. 

System jest modularny, każdy pojemnik może zostać umiejscowiony niezależnie lecz można je układać na sobie używając pokryw jako podstaw dla mniejszych pojemników. Pokrywy dzięki wysokim rantom mogą stać się tacami lub podkładkami pod inne elementy, ułatwia to organizację przedmiotów.

Mnogość wariantów i rozmiarów uzupełniają trzy kolory biały i transparentny dostępny dla pojemników oraz biały, transparentny i czarny przeznaczony dla pokryw. Każdy z wymienionych elementów jest wykończony na wysoki połysk a gładka powierzchnia ułatwia utrzymanie ich w czystości.

 

 

       SmartStore w twojej kuchni sprawdzi się jako doskonały opiekun wszelkich akcesoriów do gotowania. Białe pojemniki zapewnią wysoki kontrast a przezroczyste pokrywy pozwolą na wyszukanie odpowiednich narzędzi w krótkim czasie. Wiele rozmiarów pozwoli na dobre wypełnienie  każdej szafki czy szuflady.

Ze względu na dopuszczenie do kontaktu z żywnością można ich użyć do aranżacji wnętrza lodówki. Transparentne pojemniki będą idealne do tego zadania. Świeże produkty dłużej zachowają swoje właściwości przez poprawne przechowywanie a każdy z nich będzie doskonale widoczny. Pamiętajmy że przy lepszej rotacji żywności unikamy marnowania żywności a odpadki są minimalizowane.

 

 

 

       Jeśli chodzi o łazienkę dobrym pomysłem będzie wykorzystanie pojemników CompactMini które zorganizują przybory łazienkowe znajdujące się w ciągłej rotacji przy umywalce. Dłuższe i cieńsze Slim’y mogą pomieścić nie standardowe rozmiarowo przedmioty, takie jak nożyczki, obcinaczki do paznokci czy pędzelki.

Kosmetyki oraz produkty typu Beauty znajdą miejsce w naszej łazience bez względu na swoją wielkość. Odpowiednie dobranie pojemników w kontraście kolorystycznym do naszej łazienki pozwoli na ich wyeksponowanie bez utraty spójności estetyki.

 

 

       Nie wspominając o przestrzeni do pracy gdzie w domowym biurze w którym nieustanie staramy się zreorganizować przestrzeń dla zszywacz, spinaczy, długopisów, nożyczek czy innych akcesoriów ład i organizację zapewnią mniejsze pojemniki  typu XS czy S.

Otwory z dwóch stron pojemnika przydadzą się przy wyciąganiu z szuflad a pokrywki pozwolą ułożyć na sobie kilka dodatkowych w konfiguracji wybranej przez nas.  Nasze mieszkania stają się co raz bardziej kompaktowe a co za tym idzie coraz bardziej minimalistycznie urządzone. 

 

 

 

       W naszym kraju jesteśmy często przyzwyczajeni do sytuacji w których to nasze przestrzenie muszą stać się połączeniem kilku innych pokoi. Sypialnia jest idealnym reprezentantem tego trendu. Wedle najnowszych badań w tym Infuture Institute wskazuje na przeobrażenie sypialni w  przestrzeń relaksu gdzie oglądamy filmy, wypoczywamy z książką czy korzystamy z social mediów przed snem.

Potrzebujemy prostych sposobów na organizację piętrzących się ładowarek, kabli. SmartStore wychodzi z założenia że to czego potrzebujemy w danej chwili powinno być dostępne w chwili kiedy tego potrzebujemy. Zadbajmy aby mimo wielozadaniowości naszych pomieszczeń ich zawartość nie przytłoczyła naszego codziennego życia.   

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie w sekcji SmartStore dostępnej pod Tym-Linkiem oraz do śledzenia naszego bloga ponieważ w najbliższych dniach postaramy się zaprezentować o wiele więcej ciekawych nowości :) 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl