Kominki kaskadowe "Backflow"

0
Kominki kaskadowe "Backflow"

W ostatnim czasie kominki zapachowe cieszą się coraz większą popularnością. Do tej pory w naszej ofercie mogliście znaleźć klasyczne kominki które można wykorzystać wraz z olejkami lub woskiem do aromaterapii.

Nowością na naszym rynku są kominki z wstecznym przepływem tzw. „Backflow”. Wraz z coraz większym zainteresowaniem tematem odpowiemy na kilka pytań oraz doradzimy.

Czym jest kominek typu „Backflow”?
W przeciwieństwie do swoich kuzynów używajacych bezporśrednio temperatury podgrzewacza do aktywacji zapachu kominki z przepływem zwrotnym wykorzystują kadzidełka stożkowe.

       

Zażące się kadzidełko jest umieszczane na szcycie kominka a dym wytworzony z procesu spalania w spektakularny sposób spływa po wyżłobieniach tworząc efekt spływajacej wody. Mnogość wzorów i kolorów sprawia że każdy może znaleźć coś interesujacego dla siebie.
Jakie są zalety stosowania takich kominków?

Przykuwający wzork dym  jest hipnotyzujący widokiem a sama konstrukcja kominka jest niezwykle estetyczna.

Piękny zapach -  w naszej ofercie posiadamy szereg róznych stożków wyróżniajacych się unikalnymi zapachami. Od bardziej podudzajacych do wyciszajacych.

Wyciszenie i relaks – odpowiednio dobrany zapach może być używany jako element aromaterapii, a widok opadającego dymu pozwala się wyciszyć i odprężyć.

Budowanie nastroju w pomieszczeniu – jeśli planujemy określoną aranżację w pomieszczeniu zapach i wygląd dymu pomoże stworzyć atmosferę relaksu.

Poprawa jakości powietrza – wysoka zawartość olejków eterycznych, ziół oraz wyselekcjonowanych gatunków drewna oczyszcza powietrze.

Kominki z przepływem zwrotnym są wyborem ekologicznym w porównaniu do elektrycznych dyfuzorów powietrza, które potrzebują zasilania z gniazdka lub bateryjnego. Sam zapach kadzidełek jest trwały i utrzymuje się kilka godzin po wypaleniu stożka w przeciwieństwie do aromatyzerów na bazie wody.

W naszej ofercie znajdziecie kilka rodzajów kominków „Backflow”, są wykonane są z tradycyjnej ceramiki lub drewna drzewa mango które jest bardzo wytrzymałe i przy odpowiedniej pielęgnacji starczy na lata.

Pamiętajmy o przetarciu kominka z popiołu i kropelek żywicy jakie się osadzą zwilżoną ściereczką w celu zachowania czystości i nie mieszania się kompozycji zapachowych.

Pamiętajcie również o naszej Promocji na Kominki Kaskadowe obowiązującej na naszym sklepie.

Wszystkie produkty z dzisiejszego w można znaleźć w tutaj w kategorii Kominki i Kadzidełka.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl