O nas

Przedsiębiorstwo Handlowe CENTURION s.c. specjalizuje się w dystrybucji elementów wyposażenia wnętrz oraz ogrodów. Jesteśmy oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem w Polsce marek GastroMax oraz SmartStore, należących do skandynawskiej grupy ORTHEX. Jesteśmy również oficjalnym dystrybutorem holenderskiej marki TEVAN - producenta chemii profesjonalnej. 

Oprócz tego współpracujemy z wieloma innymi markami z branży: PLAST TEAM, BAMA, RIGAMONTI, NALGENE, ROTHO, KULIG, MEPAL oraz wiele innych, słynących z najwyższej jakości produktów. W ofercie posiadamy również produkty z własnego importu.

Jesteśmy firmą o silnej i ugruntowanej pozycji, w pełni profesjonalnie podchodzącej do wszystkich aspektów funkcjonowania rynku wyposażenia wnętrz i ogrodów. Stale powiększamy sieć współpracujących z nami partnerów handlowych.

Sklep www.centurion24.pl powstał z myślą o dotarciu do klientów w każdym zakątku Polski. Ma umożliwić jeszcze szybsze i sprawniejsze realizowanie zamówień.
Dzięki temu, że współpracujemy z producentami i importerami możemy zapewnić naszym Klientom atrakcyjne ceny jak i wysoką jakość towaru.

W ostatnim czasie nastąpiło znaczne zainteresowanie oferowanymi przez nas towarami. Spowodowane jest to tym, że nasza oferta jest bogata w różnorodne produkty najwyższej jakości. Jako jeden z liderów rynku, w dalszym ciągu kontynuujemy nasz rozwój sukcesywnie powiększając liczbę dostawców i odbiorców. Firma cały czas zwiększa ofertę produktową z myślą o zaspokojeniu potrzeb zakupowych naszych Klientów.
Naszą misją jest zadowolenie klientów.
Naszym celem jest wygodne i terminowe dostarczanie najwyższej jakości produktów. Chcemy, aby nasi Klienci odczuwali satysfakcję z profesjonalnej i szybkiej realizacji zamówień.

Przy dzisiejszej konkurencji na rynku ważna jest jakość oferowanych produktów, szybkość dostawy, dlatego firma CENTURION kładzie duży nacisk na profesjonalną i szybką obsługę, gdyż wiemy jak cenny jest czas każdego z Państwa.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl