O firmie

Przedsiębiorstwo Handlowe CENTURION s.c. specjalizuje się w dystrybucji elementów wyposażenia wnętrz oraz ogrodów. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem takich firm jak ROTHO, BAMA, MEPAL, VIALLI DESIGN i wiele innych marek, słynących z najwyższej jakości produktów.

Jesteśmy firmą o silnej i ugruntowanej pozycji, w pełni profesjonalnie podchodzącej do wszystkich aspektów funkcjonowania rynku wyposażenia wnętrz i ogrodów. Stale powiększamy sieć współpracujących z nami Partnerów Handlowych.

Sklep www.centurion24.pl powstał z myślą o dotarciu do klientów w każdym zakątku Polski. Ma umożliwić jeszcze szybsze i sprawniejsze realizowanie zamówień.

Dzięki temu, że współpracujemy z producentami i importerami możemy zapewnić naszym Klientom atrakcyjne ceny jak i wysoką jakość towaru.

W ostatnim czasie nastąpiło znaczne zainteresowanie oferowanymi przez nas towarami. Spowodowane jest to tym, że nasza oferta jest bogata w różnorodne produkty najwyższej jakości. Jako jeden z liderów rynku, w dalszym ciągu kontynuujemy nasz rozwój sukcesywnie powiększając liczbę dostawców i odbiorców. Firma cały czas zwiększa ofertę produktową z myślą o zaspokojeniu potrzeb zakupowych naszych Klientów.

Naszą misją jest zadowolenie klientów.

Naszym celem jest wygodne i terminowe dostarczanie najwyższej jakości produktów. Chcemy, aby nasi Klienci odczuwali satysfakcję z profesjonalnej i szybkiej realizacji zamówień.

Przy dzisiejszej konkurencji na rynku ważna jest jakość oferowanych produktów, szybkość dostawy, dlatego firma CENTURION kładzie duży nacisk na profesjonalną i szybką obsługę, gdyż wiemy jak cenny jest czas każdego z Państwa.

PH Centurion s.c.

ul. Gryfitów 2/I

78-100 Kołobrzeg

NIP: 671-181-38-41